Propozycje dmuchańców na start biznesu do różnych kwot.

Idąc naprzeciwko Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy kilka propozycji dmuchańców idealnych na start! Pamiętajcie, że wzory które tutaj zaproponowaliśmy można dowolnie zmieniać. Nie podoba Ci się motyw safari i wolisz z rekinem? Wspaniale! Daj nam znać a przygotujemy wizualizacje właśnie w takim stylu.

Atrakcje na start do kwoty 10000 zł brutto.

Przy takiej kwocie idealnie dla Was będzie mały plac zabaw, dzięki któremu obsłużycie imprezy urodzinowe oraz ogrodowe. Na tej atrakcji doskonale będą bawić się dzieci w wieku 2-8 lat.

Ogromnym plusem tego rozwiązania jest mobilność. Mały dmuchany plac zabaw na wynajem możesz włożyć praktycznie do każdego bagażnika (jeśli dobrze go złożysz). Nie będziesz więc musiał kupować dodatkowo busa w celu przewożenia atrakcji.

Koszt atrakcji:

Plac zabaw: 9999 zł brutto

Atrakcje na start do kwoty 24000 zł brutto.

Przy takiej kwocie już robi się ciekawie! Macie budżet, który pozwoli Wam na zakup 2 atrakcji! W tym jednego placu zabaw i jednej dmuchanej zjeżdżalni!

Plac zabaw polecamy ten sam co w ofercie do 10000 zł brutto. Imprezy urodzinowe dla dzieci w tym wieku to bardzo dochodowy biznes dlatego gorąco polecamy.

Zjeżdżalnia również doskonale sprawdzi na urodziny, jednak na niej będą doskonale bawić się dzieci w wieku 3-12 lat. Zyskacie więc możliwość obsługi imprez dla dzieci w różnym wieku. Dwóch w jednym czasie!

W tym przypadku samochód osobowy niestety już nie wystarczy. Przy dobrym złożeniu atrakcje wejdzie do samochodu typu Volkswagena T4/5/6/7, a najlepiej sprawdzi się klasyczny bus blaszak. Dodatkowo polecamy jeździć we dwóch. Atrakcja waży 175 kg więc jedna osoba może mieć duże wyzwanie z jej rozłożeniem i złożeniem.

Koszt atrakcji:

Plac zabaw: 9999 zł brutto

Zjeżdżalnia 7x4x5: 13999 zł brutto

Atrakcje na start do kwoty 55000 zł brutto.

Idziemy coraz szerzej!

W tej opcji oprócz tego co wyżej, polecamy dobrać jeszcze większy plac zabaw, który śmiało będziecie mogli używać na imprezach otwartych. Dzięki temu zyskacie możliwość obsługi festynów, pikników, dożynek itp. W połączeniu ze zjeżdżalnią zapewnicie zabawę dla starszych i młodszych dzieci jednocześnie 😊

Tarcza dart z kolei da Wam możliwość obsługi imprez sportowych w klubach, szkołach czy także na impreza firmowych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Plac zabaw: 9999 zł brutto

Zjeżdżalnia 7x4x5: 13999 zł brutto

Plac zabaw 7×6: 19949 zł brutto

Tarcze dart 4,5m: 10900 zł brutto

W tej opcji konieczne jest już posiadanie busa 😊

Atrakcje na start do kwoty 76000 zł brutto.

Ładnie! 🙂

W tej opcji bierzemy większy plac zabaw, który zawiera już w sobie 2 zjeżdżalnie ( jedno dla mniejszych drugą dla większych dzieci ) miejsce do chowania się i gonienia. Z tą atrakcją możecie jechać gdziekolwiek na imprezę i każde dziecko znajdzie coś w niej dla siebie.

Dodatkowo dobieramy ludzkie piłkarzyki, które cieszą się ogromną popularnością na imprezach firmowych!

Oprócz tego dodajemy standardowe atrakcje urodzinowe tj. mały plac zabaw i zjeżdżalnie!

Plac zabaw: 9999 zł brutto

Zjeżdżalnia 7x4x5: 13999 zł brutto

Plac zabaw 8,5×8,5: 31999 zł brutto

Piłkarzyki XXL  – 19799 zł brutto

W tej opcji konieczne jest już posiadanie busa 😊

Atrakcje na start do kwoty 120000 zł brutto.

Mamy już pole do popisu!

W tej kwocie polecamy wybór atrakcji dzięki którym obsłużysz zarówno imprezy urodzinowe, jak i festyny, imprezy firmowe i urodzinowe!

Zaczniemy od czegoś co bardzo kojarzy się z imprezami firmowymi! Dmuchany byk rodeo, który jak żadna inna atrakcja jest najlepszym wyborem na tego typu imprezy. Dzięki niej twoja oferta oprócz dzieci poszerzy się jeszcze o możliwość obsługi imprez dla dorosłych! Gwarantujemy Ci, że niejeden Janusz zaskoczy Cię swoją mobilnością na byczku 😊

Oprócz byka dodajemy również piłkarzyki. Również ta atrakcja cieszy się niesłabnącą popularnością i jest wyborem numer 1 wielu firm.

Resztę atrakcji wybieramy tak jak w poprzednich opcjach to znaczy duży plac zabaw, mały plac zabaw i dmuchaną zjeżdżalnie.

Dzięki tym wszystkich atrakcją, będziesz miał dobry start i zapewnisz sobie możliwość obsługi wielu rodzajów imprez jednocześnie!

Koszt atrakcji:

Byk rodeo 44999 zł brutto

Piłkarzyki XXL  – 19799 zł brutto

Plac zabaw: 9999 zł brutto

Zjeżdżalnia 7x4x5: 13999 zł brutto

Plac zabaw 8,5×8,5: 31999 zł brutto

Poniżej kilka atrakcji z Naszej oferty !

WIĘCEJ
WPISÓW NA BLOGU

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.