Od czego zacząć?

Myślisz o zainwestowaniu w dmuchane atrakcje na wynajem?

Zastanawiasz się, gdzie kupić najlepsze dmuchane Zjeżdżalnie i dmuchane place zabaw?

Nie wiesz, ile zainwestować na start?

Super! Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, a ja postaram się przybliżyć Ci ten biznes, który ma kolosalny potencjał!

Zapraszam do lektury 🙂 Maciej

Wypożyczalnia dmuchanych atrakcji – Najlepsze atrakcje na start

Biznes z wynajmem dmuchanych Zjeżdżalni i zamków dmuchanych bez dwóch zdań ma ogromny potencjał. Z roku na rok widzimy coraz więcej osób szukających dmuchanych zamków na swoje przyjęcie, komunie, imprezy firmowe.

Kupując odpowiednie atrakcje zyskasz również możliwość obsługi wieczorów kawalerskich i panieńskich. Najważniejsze abyś drogi czytelniku, odpowiedział sobie na pytanie kim ma być Twój klient.

Jeśli planujesz obsługiwać imprezy urodzinowe, imprezy na ogrodzie przy grillu, chcesz pracować sam, a atrakcje dowozić w bagażniku swojego samochodu to warto pomyśleć o mniejszych dmuchanych placach zabaw takich jak plac zabaw safari lub plac zabaw pirat, których waga nie jest za duża, a rozmiar pozwala na łatwy transport.

Inne atrakcje wybierzesz, jeśli celujesz w wieczór kawalerski i panieński. Wtedy zamiast pytania, gdzie kupić dmuchane zamki ( oczywiście, że u nas 😊 ) warto zadać sobie jakie atrakcje wybrać na wieczór kawalerski. Idealnie sprawdzi się wtedy zestaw kul bubble soccer.

Gdzie kupić dmuchane atrakcje

Jako że jesteś na stronie, gdzie oferujemy dmuchance na sprzedaż gorąco polecamy swoje dmuchance, które przetestowaliśmy w najróżniejszych warunkach. W deszczu, mrozie i słońcu. Jesteśmy pewni swojego sprzętu. Tego, że posłuży Wam latami, a Wy będziecie cieszyć się jego kolorami, kształtami i wytrzymałością długie lata, a co za tym idzie będzie on na siebie zarabiał!

Zależnie od tego, ile chcesz zainwestować na start dostosujemy ilość i wielkość dmuchańców do Twoich możliwości i grupy docelowej.

Czasem warto kupić 2 mniejsze dmuchane place zabaw i wynajmować je w każdą sobotę i niedzielę będąc pewnym, że ze spokojem dasz radę rozłożyć i złożyć go sam, niż inwestować w duży dmuchany plac zabaw, do którego obsługi będziesz potrzebował dodatkowych pracowników i busa.

Inny dmuchaniec wybierzesz, jeśli ma on stać w stałym miejscu przez cały sezon i być dodatkową atrakcją dla dzieci np. przy restauracji lub na plaży, a jeszcze inny, jeśli ma on jeździć co tydzień w różne miejsca.

Niezależnie od tego, w jaką grupę klientów celujesz, czy masz już firmę wynajmującą dmuchane atrakcje i szukasz, gdzie kupić dmuchane Zjeżdżalnie czy też zastanawiasz się w co najlepiej zainwestować 10000zl i dopiero zaczynasz swoją podróż w ten biznes. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci atrakcje niepowtarzalne i wyróżniające się na tle konkurencji, z ogromnym potencjałem i możliwościami zarobku niezależnie jaki budżet masz do wykorzystania.

 

Masz jakieś pytania odnośnie tego biznesu? Zadzwoń, a postaramy Ci się pomóc.

 

WIĘCEJ
WPISÓW NA BLOGU

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.