Najlepszy dmuchaniec do restauracji

Prowadzisz restaurację, zajazd lub dom weselny i zastanawiasz się, która dmuchana atrakcja będzie najlepsza?

Przeczytaj ten wpis, a jesteśmy pewni, że na większość twoich pytań znajdziesz odpowiedź 😊

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie pomyślałbym o czymś takim jak dmuchana zjeżdżalnia przy restauracji. Czasy się zmieniły, a kliencie są coraz bardziej wymagający. Oczekują, aby ich dzieci podczas wizyty u Ciebie miały zajęcie, a przede wszystkim oderwały się od telefonów!

Dmuchana zjeżdżalnia do restauracji

Największym plusem tej atrakcji jest jej UNIWERSALNOŚĆ!

Zjeżdżalnia dmuchana sprawdzi się na każdej imprezie i w każdym miejscu. W większości przypadków spełni ona oczekiwania każdego dziecka. Wbiec na górę i jak najszybciej zjechać na dół. Nic więcej nie jest im potrzebne. Rodzice jedzą i mają czas dla siebie, a dzieci szaleją na dmuchańcu.

Zbudowane na zasadzie prostokąta, bardzo wysokie są widoczne z daleka co dodatkowo przyciąga dzieci do zabawy.

Atrakcje mają niestety kilka minusów. Można na nich tylko zjeżdżać. Dodatkowo, jeśli jakiemuś trzy letniemu dziecku nie spodoba się wysokość atrakcji (o czym da do zrozumienia w taki sposób, aby cała najbliższa okolica słyszała, że dzieje się mu krzywda – przerabialiśmy to setki razy 😊) będzie musiało z niej zejść.

Rozwiązaniem jest kupno drugiej mniejszej atrakcji dla mniejszych dzieci. Da nam to wtedy możliwość „przerzucania” tych dzieci, dla których rozmiar atrakcji niekoniecznie jest najważniejszy 😊

Dmuchany plac zabaw do restauracji

Dmuchany plac zabaw ma jedną ogromną przewagę nad wszystkimi zjeżdżalniami. Jego sekretem jest… różnorodność! Dmuchane place zabaw przeważnie zbudowane są z dwóch zjeżdżalni (jednej dla mniejszych dzieci, oraz drugiej dla większych). Dodatkowo posiadają miejsce do gonienia się, obijania oraz chowania.

Place zabaw dają dzieciom więcej możliwości niż klasyczne zjeżdżalnie, oraz potrafią obsłużyć więcej dzieci w jednym czasie niż zjeżdżalnie. Dodatkowo, jeśli jakieś dziecko obawia się zjazdu z wysokiej zjeżdżalnia to nie opuszcza całej atrakcji! Przechodzi tylko na mniejszą zjeżdżalnię albo zajmuje się czymś innym!

Do minusów placów zabaw trzeba napisać na pewno, że zajmują przeważnie więcej miejsca niż standardowe zjeżdżalnie oraz w większości przypadków są niższe. Przez ich rozmiar ich cena również jest wyższa niż klasycznych zjeżdżalni.

Atrakcje do rywalizacji do restauracji

Są świetne na imprezy firmowe i sprawdzą się doskonale, jeśli twój ośrodek przyjmuje głównie grupy firmowe. Wtedy to atrakcje takie jakie Piłkarzyki Ludzkie XXL, Eliminator czy też Byk Rodeo będą strzałem w 10. Dodatkowym plusem jest ich widowiskowość i chęć rywalizacji, która napędza nam chętnych. Dają one nam również możliwość obsługi nie tylko dzieci, a przede wszystkim dorosłych! Jest to ich ogromna zaleta.

Jeśli jednak prowadzisz restaurację, a twój główny klient to rodziny z dziećmi to nie będzie to najlepszy pomysł, ponieważ to właśnie dzieci będą twoim kluczowym odbiorcą. Dodatkowym minusem tych atrakcji jest również fakt, że generują one w przeciwieństwie do dmuchanych zjeżdżalni oraz placów zabaw potrzebę zatrudnienie dodatkowej osoby do opieki nad nimi.  Nie można zostawić ich samym sobie.

Najlepsza dmuchana atrakcja do restauracji ?

Wybór jaju.pl jest jednoznaczny: Dmuchane place zabaw!

Dadzą Ci one możliwość zapewnianie atrakcji dla dzieci z każdej grupy wiekowej, tym bardziej odważnym i tym z odwagą na bakier. Warto taki dmuchany plac zabaw, ustawić też w miarę blisko miejsca, gdzie rodzice będą spożywali posiłek w taki sposób, aby mieli oni swoje pociechy na widoku. Gwarantujemy Ci, że dla wielu rodziców dmuchany plac zabaw będzie kluczowym aspektem wyboru miejsca na kolacje, imprezę czy też wypad ze znajomymi 😊

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

WIĘCEJ
WPISÓW NA BLOGU

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.